Moje jméno je Tereza Osvaldová

jsem koučka zdravého pohybu.

Moji cestu ke zdravému pohybu počítám od roku 2014, kdy jsem byla po druhém porodu a trpěla velkými bolestmi zad. Byly i dny, kdy jsem syna z postýlky nezvedla a tak jsem hledala způsoby, jak tento problém odstranit a denně fungovat. Soukromá fyzioterapeutka mi i po několika návštěvách nepomohla. Ulevilo se mi na chvíli jen po masáži.

Zlom nastal, když jsem navštívila workshop, tenkrát spíše začínající lektorky pohybu, která se specializovala na cvičení po porodu. Byl to asi 2 hodinový workshop, ale s těmi pár cviky a radami-  JAK - cvičit, mi během dvou dnů bolest zmizela. 

Po této zkušenosti jsem začala nad některými věcmi víc přemýšlet, až jsem se přihlásila, pořád jako laik, na 1.seminář (o cvičení) do IQ Pohybu, což jak zpětně vidím, je špička ve vzdělávání v tomto oboru. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.

„Nakoukla jsem do toho, jak má tělo fungovat a už jsem z toho nedokázala vystoupit, bylo to fascinující”.

Začala jsem chápat, že cesta k zádům bez bolesti a plochému břichu nevede přes cvičení typu - sedy lehy a že nejdůležitější je vždy fyziologicky nastavit tělo než se do nějakého cvičení vůbec pustím.

... Klíč není v konkrétním cviku, ale v jeho provedení a nastavení těla ... 

Následoval jeden seminář za druhým, až jsem se rozhodla, udělat si v též akademii i rekvalifikaci na Pilates, abych si všechny informace spojila jako celek.

Poznávání těla je nekončící a úžasná cesta!

Za těch pár let, jsem absolvovala další úžasné semináře, workshopy a další školení. V roce 2019 jsem si zamilovala další fyzioterapeutické vzdělávácí centrum GrooFy, které je další další TOP vzdělávání v tomto oboru <3 

Aktuálně se účastním ročního kurzu švýcarského konceptu Spiraldynamik®

Kde a čemu se věnuji především.

Ke konci roku 2019 se mi splnil můj několikaletý sen. Založila jsem si vlastní centrum zdravého pohybu v Brně. Sál se nachází v blízkosti centra na ulici Údolní 32, součástí je kavárna Nostresso, kterou jsem zakládala společně.

Spojily se mi tak dvě věci, které miluju. Káva & Pilates. Ač budování sálu trvalo oproti kavárně delší dobu, nakonec jsem ráda, že se to uskutečnilo postupně :-)

Těším se na každou z vás, která mi s důvěrou svěříte část sebe a společnou cestou napravíme, upravíme, naše i tak dokonalá těla <3

Věnuji se především ženám po porodu a kompenzačním cvičením nejen žen, ale i dětí. Neustálým vzděláváním v oboru funkčního pohybu, směřuji své klienty k vědomé práci s tělem, aby si mohli život užívat naplno, ať jim je 15 nebo 60.

Kontaktujte mě