Moje jméno je Tereza Osvaldová a jsem lektorkou/koučem zdravého pohybu.

Moji cestu ke zdravému pohybu počítám od roku 2014 kdy jsem byla po druhém porodu a trpěla velkými bolestmi zad. Bylo opravdu několik dnů, kdy jsem myslela, že syna už z postýlky nezvednu a tak jsem byla nucena začít rychle hledat způsoby, jak tento problém odstranit a fungovat.

Soukromá fyzioterapeutka mi i po několika návštěvách od bolesti nepomohla, trochu mi pomohla jen masáž. Zlom nastal, když jsem navštívila workshop, tenkrát spíše začínající lektorky  pohybu specializující se na cvičení po porodu. Byl to asi 2 hodinový workshop, ale s těmi pár cviky a radami JAK cvičit mi během dvou dnů bolest zad zmizela. Doslova lusknutím prstů!

Od této chvíle jsem začala nad některými věcmi víc přemýšlet, až jsem se jednou přihlásila jako laik na seminář do IQ Pohybu, což jak zpětně vidím, je špička ve vzdělávání v tomto oboru. Jako první jsem v této akademii absolvovala seminář "Core" a tak jsem po něm pomalu začala chápat, že cesta k zádům bez bolesti a plochému břichu nevede přes cvičení typu jako jsou sedy lehy nebo posilovnu a jak důležité je respektovat fyziologii těla.

„Nakoukla jsem do toho, jak má tělo fungovat a už jsem z toho nedokázala vystoupit, bylo to fascinující”.

Následoval jeden seminář za druhým až jsem se rozhodla udělat si v též akademii i rekvalifikaci na Pilates, abych si informace spojila jako celek.

„Je tak neskutečně úžasné a občas i nevyzpytatelné, jak bod A ovlivňuje bod Z ”.

Časem se přidali další úžasné semináře, workshopy i poustu dalších školení. Tento rok jsem si zamilovala novější fyzioterapeutické vzdělávácí středisko GrooFy v Brně, kam se na školení těším stejně jako na školení do IQ Pohybu (a to je co říct!), je tak další TOPkou v tomto oboru <3 

Poznávání těla je nekončící a úžasná cesta!

Kde a čemu se věnuji především.

Ke konci roku 2019 se mi splnil můj několikaletý sen. Založila jsem si vlastní centrum zdravého pohybu v Brně. Sál se nachází v blízkosti centra na ulici Údolní 32, přímo průchozí kavárnou Nostresso, kterou jsem zakládala společeně s budováním sálu.

Spojily se mi tak dvě věci, které miluju káva & Pilates. Ač budování sálu trvalo oproti kavárně delší dobu, nakonec jsem ráda, že se to uskutečnilo postupně a já se z toho nezbláznila :-)

Těším se na každou z vás, která mi s důvěrou svěříte část sebe a společnou cestou napravíme, upravíme, naše i tak dokonalá těla <3

Věnuji se především ženám po porodu a kompenzačním cvičením nejen dospělých, ale i dětí. Neustálým vzděláváním v oboru funkčního pohybu směřuji své klienty k vědomé práci s tělem, aby si mohli život užívat naplno, ať jim je 15 nebo 60.

Kontaktujte mě