Jsem koučka zdravého pohybu.

(jako um. jméno používám Tereza Fox)

Moji cestu ke zdravému pohybu počítám od roku 2014, kdy jsem byla po druhém porodu a trpěla velkými bolestmi zad. Byly dny, kdy jsem kvůli tomu nemohla syna z postýlky ani zvednout, což mě dotilo hledat řešení, abych se tohoto problému zbavila. Bohužel i soukromá fyzioterapeutka mně i po několika návštěvách nepomohla. Částečnou úlevu od bolesti mi na kratší dobu pomohla jen masáž.

Zlom nastal, když jsem navštívila workshop, tenkrát spíše začínající lektorky pohybu, která se specializovala na cvičení po porodu. Byl to asi 2 hodinový workshop, ale s těmi pár cviky -  JAK - cvičit, mi během dvou dnů bolest zmizela. 

Po této zkušenosti jsem začala nad některými věcmi víc přemýšlet, až jsem se přihlásila jako laik na 1.seminář (o cvičení) do IQ Pohybu, což jak zpětně vidím, je špička ve vzdělávání v tomto oboru. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.

„Nakoukla jsem do toho, jak má tělo fungovat a už jsem z toho nedokázala vystoupit, bylo to fascinující”.

Začala jsem chápat, že cesta k zádům bez bolesti a plochému břichu nevede přes cvičení typu - sedy lehy a že nejdůležitější je vždy správně nastavit tělo než se do nějakého cvičení vůbec pustíme.

... Klíč nenajdete v jednom konkrétním cviku, ale v jeho provedení a nastavení těla ... 

Následoval jeden seminář za druhým, až jsem se rozhodla, udělat si v též akademii i rekvalifikaci na Pilates, abych si všechny informace spojila jako celek.

Poznávání těla je nekončící a úžasná cesta!

Za těch pár let, jsem absolvovala další úžasné semináře, workshopy, školení. V roce 2019 jsem si zamilovala další fyzioterapeutické vzdělávácí centrum - GrooFy, které je rozhodně další TOP vzdělávání v tomto oboru <3 A navíc se tam člověk cítí jako královna <3 

Aktuálně se účastním ročního kurzu švýcarského konceptu Spiraldynamik®

Tereza Fox

Kde a čemu se věnuji především.

Ke konci roku 2019 se mi splnil můj několikaletý sen. Založila jsem si vlastní centrum zdravého pohybu v Brně.

Těším se na každou z vás, která mi s důvěrou svěříte část sebe a společnou cestou napravíme, upravíme, naše i tak dokonalá těla <3

Věnuji se především ženám po porodu a kompenzačním cvičením nejen žen, ale i dětí. Neustálým vzděláváním v oboru funkčního pohybu, směřuji své klienty k vědomé práci s tělem, aby si mohli život užívat naplno, ať jim je 15 nebo 60.

*Aktuálně se věnuji ONLINE kurzům, kterými už prošlo x stovek žen.

Kontaktujte mě