Skupinové lekce po porodu

Uzavřený kurz po porodu. Cvičení vychází z Pilates.

Pokud čekáte rychlé cviky a že se vyšťavíte jako při cvikách typu sedy-lehy apod, není pro vás tento kurz vhodný. Kurz vedu s respektem k tělu. Tak, aby se z dlouhodobého hlediska měly  šanci zapojit i hluboké svaly, které jsou naopak pří rychlejších a nevědomých cvikách vynechávány a naopak jsme si nezhoršovaly jak zdravotní tak vizuální stav těla po porodu.

Základní kurz po porodu v centru FIT POHYB. Zaměření je především na střed těla, diastázu, dát šanci břichu se oploštit, nakopnout pánevní dno jemným způsobem do práce. Ač velké přání je mít pěkné břicho, z hlediska CORE-středu těla, je třeba zapojit do práce více částí, aby to mohlo začít fungovat 😊  

Jednotlivé lekce na sebe navazují. Malé sk. (4-8 žen). 

Z 10 lekcí máte možnost nahradit si 1 lekci v jiné kurzu, který právě probíhá.

* v případě, že se přihlásite na více než jeden kurz, dostanete slevu 10% z kurzu.

Na lekcích můžete mít miminko 🙂 Pokud už se batolí, je třeba pohlídat, aby nelezlo po ostatních maminkách nebo si neublížilo. Nějaké hračky máme i u nás 😊  ❤⁠

PRVNÍ LEKCE JE VĚNOVÁNA PŘEDEVŠÍM TEORII, abyste věděly, co a proč budeme dál cvičit - tohle považuji za stěžejní v úspěšném dosažení cílu FIT TĚLO PO PORODU.

Pokud Vám často chybí motivace ke cvičení, skupinové lekce můžou být pro vás dobrá volba. Důležité je věnovat se pravidělnému cvičení i mimo lekce (několik minut denně), potom můžete očekávat rozdíl již po 10ti lekcích 🙂

BATOLECÍ JÓGA  děti+maminky

Cvičí děti i maminky.

Stručný obsah lekce: básničky na uvítanou, představení, rozcvička. motorické koberečky, korálky, brčka, pírka, kuličky, jógové pozice.

Pro tyto lekce se mi podařilo navázat spolupráci se skvělou Peťou Maryškovou (lekce vede se svoji malou Sašenkou).

Petra je profík, milá, stále vzdělávající se lektorka (od roku 2015) s bohatými zkušenostmi jak s jógou pro dospělé, tak i právě s lekcemi děti+maminky. Jsem opravdu ráda, že můžete být v rukou právě této lektorky ❤

10 lekcí, max 12 maminek.

Individuální lekce

Nevyhovují Vám vypsané kurzy časově/zaměřením? Chcete na svém těle pracovat soukromě a intenzivněji? Potom doporučuji indiviuální lekce. "Jeden na jednoho" je pořád nejefektivnější a nejkvalitnější volba díky možnosti vás zkontrolovat (lekce/60min).

Expirace Individuál 10 lekcí je 13 týdnů.

Expirace Individuál 5lekcí je 7 týdnů.

Intenzivně po porodu 3x4

Intenzivně po porodu 3xtýdně vždy na 30-40min po dobu 4 týdnů. Tento balíček můžete využít i intenzivněji, tedy cvičit vícekrát týdně, ALE nelze naopak méně než 3x týdně - expirace tohoto balíčku jsou právě 4týdny. 

Formulář zde

Pilates CORE

Kurz Pilates pro ženy a dívky, které už na sedy-lehy nevěří, které chtějí nejen zpevnit tělo, ale pomoci si od bolesti zad aj. Naučte se principy zdravého cvičení. Důraz je opět kladen na kvalitu provedení. V případě, že chcete zapracovat na některé části těla více do hloubky, doporučuji kurz konkrétně zaměřen. Vhodné také jako kompenzační cvičení při sportu nebo sedavém zaměstnání. 

*aktuálně není vypsán termín

Zdravé cvičení dětí

Více informací.